Adeo Cinema to zdecydowanie jeden z najbardziej okazałych ekranów do projekcji, z jakimi można spotkać się w ekranach tej marki. Przeznaczony do profesjonalnych, wystawnych pokazów w dużych, otwartych przestrzeniach. Producent podkreśla też skuteczność jego instalacji jako jedną z głównych zalet.

Wyjątkowo mocna konstrukcja

Specjaliści z Adeo Screens dołożyli wszelkich starań, by ekrany Cinema były wykonane z najtrwalszych i najwytrzymalszych profili. Ich zadaniem jest bowiem utrzymanie podstawy, która może wynieść nawet 24 metry (dokładniej, zależnie od potrzeb, szerokość może wynieść od 7 do 24 m). Konstrukcję ekranu wzbogacono o pręty strukturalne. Występują one co 4 lub 5 m, co pozwala znacznie zwiększyć stabilność wewnętrznej struktury ekranu. Ze względu na swoją wielkość, ekrany Cinema zgrzewane są pionowo.

Prostota i szybkość montażu

Co równie istotne, ekrany Cinema zostały zaprojektowane tak, by ich montaż był możliwie szybki i prosty. Jest to niezwykle ważne przy montowaniu tak dużych gabarytowo ekranów. W skład zestawu montażowego wchodzą kątowniki, śruby i nakrętki (montaż ramy) oraz gumki elastyczne, kursory i metalowe pręty (montaż powierzchni projekcyjnej). Są również uchwyty do montażu ściennego. Opcjonalnie nabyć można także nogi dla ekranu z systemem zaczepów.

Adeo Cinema – elegancja w każdym calu

Nie można zaprzeczyć, że ekrany Adeo Cinema wyglądają nie tylko bardzo nowocześnie , ale również elegancko. Bardzo łatwo o ich harmonię z otoczeniem, patrząc na nie zachowujemy duże poczucie estetyki. Wynika to z faktu, iż aluminiowe ramy pokryto materiałem, który został przymocowany nowym systemem montażu.

PSS czyli personalizacja ekranu na życzenie klienta

Marka Adeo w swych ekranach ramowych, także w modelach Cinema, oferuje Personal Screen System, czyli możliwość dopasowania parametrów ekranu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Oprócz szerokości, w ekranach Cinema wybrać można również format obrazu – 1.78, 1.89, 2.35, 2.37 lub 2.40. Dokładne wymiary ekranów w podanych formatach obrazu znajdują się w poniższej tabeli.

Klient może również wybrać tkaninę powierzchni projekcyjnej.

VisionWhite, czyli tkanina standardowa,

VisionWhitePro – nie przepuszczająca światła,

ReferenceWhite – wybierana przy najbardziej wymagających aplikacjach w instalacjach,

ReferenceGrey: sprawdza się w nie do końca zaciemnionych pomieszczeniach,

VisionAcoustik – przepuszczająca dźwięk

oraz VisionMacroAcoustik: przepuszcza dźwięk, ale stosowana jest tylko w większych rozmiarach ekranów.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *